Eredmények
Group A
Christian Haas–Julia Eglicerio 7-0
Száki Adrián–Székely Miklós 1-0
Christian Haas–Székely Miklós 8-0
Száki Adrián–Julia Eglicerio 2-0
Christian Haas–Száki Adrián 1-2
Székely Miklós–Julia Eglicerio 2-0
1. Száki Adrián 9
2. Christian Haas 6
3. Székely Miklós 3
4. Julia Eglicerio 0
Group B
Wolfgang Leitner–Alfred Strommer 0-5
David Scherbantin–Ivana Gütl 3-2
Wolfgang Leitner–David Scherbantin 0-5
Alfred Strommer–Ivana Gütl 4-0
Wolfgang Leitner–Ivana Gütl 0-5
Alfred Strommer–David Scherbantin 7-2
1. Alfred Strommer 9
2. David Scherbantin 6
3. Ivana Gütl 3
4. Wolfgang Leitner 0
Group C
Alexander Haas–Herbert Gütl 2-2
Puskás Zoltán–Baross Zoltán 0-4
Alexander Haas–Baross Zoltán 11-0
Puskás Zoltán–Herbert Gütl 0-8
Alexander Haas–Puskás Zoltán 10-0
Herbert Gütl–Baross Zoltán 5-0
1. Alexander Haas 7
2. Herbert Gütl 7
3. Baross Zoltán 3
4. Puskás Zoltán 0
Group D
Robert Lenz–Cezar Stoilescu 5-0
Mácsik Áron–Daniel Vranovitz 0-5
Robert Lenz–Daniel Vranovitz 6-1
Mácsik Áron–Cezar Stoilescu 2-3
Robert Lenz–Mácsik Áron 10-1
Daniel Vranovitz–Cezar Stoilescu 3-1
1. Robert Lenz 9
2. Daniel Vranovitz 6
3. Cezar Stoilescu 3
4. Mácsik Áron 0
Group E
Baross Gábor–Julio Candelas 2-2
Bettina Lenz–Hicz András 1-3
Baross Gábor–Bettina Lenz 3-1
Szathmáry Károly–Julio Candelas 0-6
Baross Gábor–Hicz András 1-0
Bettina Lenz–Szathmáry Károly 7-0
Baross Gábor–Szathmáry Károly 6-1
Hicz András–Julio Candelas 0-5
Julio Candelas–Bettina Lenz 2-1
Szathmáry Károly–Hicz András 0-10
1. Julio Candelas 10
2. Baross Gábor 10
3. Hicz András 6
4. Bettina Lenz 3
5. Szathmáry Károly 0
Group F
Erich Hinkelmann–Günther Bamberzky 3-2
Marios Strommer–Massimo Dalpra 0-0
Günther Bamberzky–Csibor László 8-1
Erich Hinkelmann–Massimo Dalpra 6-0
Marios Strommer–Csibor László 3-1
Massimo Dalpra–Günther Bamberzky 0-9
Erich Hinkelmann–Csibor László 4-1
Günther Bamberzky–Marios Strommer 3-0
Erich Hinkelmann–Marios Strommer 9-0
Massimo Dalpra–Csibor László 2-3
1. Erich Hinkelmann 12
2. Günter Bamberzky 9
3. Marios Strommer 4
4. Csibor László 3
5. Massimo Dalpra 1
Barrages
Julio Candelas–Herbert Gütl 4-3
Erich Hinkelmann–Daniel Vranovitz 5-1
Christian Haas–Baross Gábor 5-1
David Scherbantin–Günther Bamberzky 1-7
Quarter final
Száki Adrián–Günther Bamberzky 0-7
Julio Candelas–Robert Lenz 1-7
Alexander Haas–Erich Hinkelmann 6-5
Christian Haas–Alfred Strommer 5-0
Semi final
Günther Bamberzky–Robert Lenz 3-0
Alexander Haas–Christian Haas 3-1
Final
Günther Bamberzky–Alexander Haas 5-4
Veteran
Günther Bamberzky–Karl Vranovitz 7-0
Karl Vranovitz–Julio Candelas 0-4
Erich Hinkelmann–Alfred Strommer 4-1
Günther Bamberzky–Julio Candelas 2-1
Erich Hinkelmann–Karl Vranovitz 7-0
Julio Candelas–Alfred Strommer 3-1
Erich Hinkelmann–Julio Candelas 4-1
Günther Bamberzky–Alfred Strommer 6-0
Alfred Stromer–Karl Vranovitz 2-1
Günther Bamberzky–Erich Hinkelmann 2-2
1. Günther Bamberzky 10
2. Erich Hinkelmann 10
3. Julio Candelas 6
4. Alfred Strommer 3
5. Karl Vranovitz 0
U19
Daniel Vranovitz–David Scherbantin 3-2
Marios Strommer–Katona Viktor 6-0
David Scherbantin–Katona Viktor 8-0
Daniel Vranovitz–Marios Strommer 2-3
Marios Strommer–David Scherbantin 5-4
Daniel Vranovitz–Katona Viktor 8-0
1. Marios Strommer 9
2. Daniel Vranovitz 6
3. David Scherbantin 3
4. Katona Viktor 0
Women
Julia Eglicerio–Ivana Gütl 0-0, shoot-out: 2-1
Team competiton
TFC Mattersburg–Budapest Subbuteo 4:0
TSC Royal 78–TFKN Dragons 2:1
Budapest Subbuteo–TSC Royal 78 1:2
TFKN Dragons–TFC Mattersburg 0:3
Budapest Subbuteo–TFKN Dragons 1:3
TFC Mattersburg–TSC Royal 78 3:1
1. TFC Mattersburg 9
2. TSC Royal 78 6
3. TFKN Dragons 3
4. Budapest Subbuteo 0